Instalacje Światłowodowe

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem oraz wykonywaniem sieci światłowodowej.

Jako doświadczona firma oferująca usługi minikoparką doskonale wiemy, jak duże wymagania mają nasi Klienci. Właśnie dlatego dbamy o to, by powierzane nam prace ziemne były realizowane na jak najwyższym poziomie, w konkurencyjnej cenie.

Stawiamy wyłącznie na sprawny, niezawodny sprzęt, pozyskiwany od renomowanych firm budowlanych. Doskonale wiemy również, czego oczekują od nas klienci indywidualni oraz przedsiębiorstwa w ramach wykonywania wykopów i innych prac ziemnych.

Do usług minikoparką zaliczamy tworzenie wykopów pod instalacje elektryczne, wodne, gazowe i inne, fundamenty do budowy domu lub przedsiębiorstwa, a także szamba i inne systemy. Oprócz tego zajmujemy się niwelowaniem nierówności terenu oraz prowadzeniem robót budowlanych, co znacznie ułatwia dalsze planowanie inwestycji.

Wykonujemy roboty ziemne minikoparką zgodnie z zaleceniami naszych Klientów. Bierzemy pod uwagę jego potrzeby oraz oczekiwania względem pracy w terenie. Jesteśmy również otwarci na indywidualne pomysły. Bez żadnych przeszkód wykonujemy wykopy pod oczka wodne. Do naszych zadań mogą należeć też inne prace ziemne: zbieranie humusu, odśnieżanie oraz usuwanie konarów.

Pragniemy podkreślić, że cennik naszych usług powstaje na bazie indywidualnych ustaleń z Klientem. Po spotkaniu oraz dokładnym omówieniu zadań możemy dokładnie wycenić naszą pracę.

Siedziba naszej firmy znajduje się we Wrocławiu, jednak z naszej oferty mogą korzystać Klienci z całej Polski.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą, a także kontaktu, podczas którego ustalimy wstępny cennik za wybraną przez Państwa usług minikoparką.