Instalacje wodno-kanalizacyjne

W ramach świadczonych usług zajmujemy się tworzeniem wykopów specjalistycznych pod instalacje wodociągowe i studnie kanalizacyjne. W pracy używamy wyłącznie nowoczesnego sprzętu, którego niezawodność sprawia, że możemy realizować powierzone nam zadania na najwyższym poziomie.

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w wykonywaniu robót ziemnych oraz innych zadań związanych z instalacjami wodno-kanalizacyjnymi. Wykonujemy prace na zlecenie związanie z tworzeniem systemów drenażowych i melioracyjnych. Do naszych zadań należą też roboty ziemne, które następnie służyć będą do założenia instalacji sanitarnych, przyłączy kanalizacyjnych oraz wodnych. Zajmujemy się także umacnianiem wałów, izolacją fundamentów, a także wykopami ogrodowymi.

Jako doświadczona firma doskonale wiemy, że wykopy pod instalacje wodne bądź kanalizacje sanitarne wymagają nie tylko dokładnego wykonania, ale także odpowiedniego sprzętu. Zapewniamy, że nasze maszyny są gotowe do pracy w każdych warunkach. W skład naszej floty wchodzą nowoczesne minikoparki, koparki oraz koparko-ładowarki renomowanych firm, w tym JCB, Neueson, Terex czy Multicar. Dzięki nim możemy zrealizować każde powierzone nam zadanie i zarazem ułatwić naszym Klientom dalszą pracę przy zakładaniu studni oraz systemów sanitarnych.

Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i oczekiwania naszych Klientów. Nasze usługi oraz prace zleceniowe w ramach tworzenia wykopów pod przyłącze kanalizacyjne i wodne ustalamy indywidualnie z każdym Klientem. Podczas spotkania omawiamy dokładnie umowę i ustalamy cennik usług.