Wynajem koparki

Firma K&O Sp. z o.o. z Wrocławia świadczy usługi koparko-ładowarką na terenie całej Polski. Prowadzi również wynajem koparek i innych maszyn dla osób prywatnych oraz przedsiębiorstw.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem sprawdzonych i znanych na całym świecie marek, które umożliwiają szybkie i sprawne przeprowadzenie robót drogowych lub innych czynności budowlanych. Nasze maszyny gotowe są do pracy w każdych, nawet bardzo ciężkich warunkach. Stawiamy na terminowe oraz fachowe świadczenie usługi minikoparką czy koparko-ładowarką.

W ramach świadczonej usługi wynajmu możliwe jest tworzenie wykopów pod fundamenty, szamba, instalacje wodno-kanalizacyjne oraz utwardzanie terenu i przygotowywanie go pod inwestycje budowlane. Oprócz tego dzięki naszym maszynom możliwa jest szybka budowa wałów, tworzenie wykopów i systemów drenażowych. Nasi Klienci mogą również w pełni korzystać z naszego wynajmowanego sprzętu w trakcie wykonywania robót ziemnych, usuwania powalonych drzew, wyciągania korzeni, a także podczas załadunku lub rozładunku towarów.

Nasze maszyny są bardzo uniwersalne – koparka, minikoparka oraz koparko-ładowarka poradzą sobie z każdym zadaniem.

Każda nasza usługa jest przez nas wyceniana indywidualnie. Przed wynajęciem sprzętu przeprowadzamy rozmowę z Klientem w celu ustalenia szczegółów umowy. Gwarantujemy, że dzięki naszym maszynom praca na budowie znacznie przyspieszy, a jakość wykonywanych zadań będzie na najwyższym poziomie. Doradzamy również w kwestii wyboru określonego sprzętu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.